www.cpm-drustvo.si

Društvo Center za pomoč mladim. Dobrodošli na straneh Društva Center za pomoč mladim! Dejavnosti Društva CPM so namenjene mladim, da obogatijo svoje izkušnje, oblikujejo nove možnosti, izboljšajo vpogled v svoje življenje, pletejo nova poznanstva in sanjajo svoje sanje. Namenjene so tudi otrokom, ki se radi igrajo in družijo, odraslim, ki imajo različna vprašanja, povezana z njihovimi ali drugimi otroki in mladimi ter odraslim, ki se želijo udeležiti izkustvenih treningov. Te zanima delo z mladimi? Po zi.

OVERVIEW

This site cpm-drustvo.si presently has an average traffic classification of zero (the lower the better). We have evaluated fourteen pages within the website cpm-drustvo.si and found sixteen websites associating themselves with cpm-drustvo.si. There are one public web accounts acquired by this website.

CPM-DRUSTVO.SI RANKINGS

This site cpm-drustvo.si is seeing variant levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for cpm-drustvo.si

Traffic ranking (by month) for cpm-drustvo.si

Traffic ranking by day of the week for cpm-drustvo.si

40 dni brez alkohola 14. 2. 31. 3. 2018 Mlad, vesel in pogumen

Mediji, ki podpirajo akcijo. Telefoni za pomoč v stiski. Centri za socialno delo in psihiatrične bolnišnice. Svetovalni centri za otroke in mladostnike. Društva, ustanove, klubi po regijah. 2018! Mlad, vesel in pogumen . Nekaterim gre lažje, drugim je izziv.

CSD Velenje Domov

Posebno varstvo otrok in mladostnikov. Dnevni center za otroke in mladostnike Velenje. Center za socialno delo Velenje. 160;Prešernova cesta 10, 3320 Velenje. Prešernova 10, 3320 Velenje.

DRUŠTVO ZA NENASILNO KOMUNIKACIJO - VSTOPNA STRAN

051 332 776, 030 423 424. Vojkovo nabrežje 10, Koper. Kako do naše enote v Kopru, si oglejte tule. Nasilje nad ženskami je skrajna oblika nadzora moških nad ženskami. Z nasiljem moški potiskajo ženske v podrejen položaj v primerjavi z moškimi.

Brez izgovora Slovenija No Excuse Slovenia

Združeni mladi stremimo k pozitivni družbeni spremembi. Z neformalnim izobraževanjem spodbujamo k družbeni. Naša glavna področja so aktivacija mladih, trajnostni razvoj. Izkušnja z Mladinskega foruma 2018 na Dunaju.

Dnevnik mlade Lune O iskanju ravnovesja in učenju ljubiti sebe

Tako sem prišla na idejo, da bi tudi sama priredila čajanko malo drugače, in sicer v dobri družbi meditacije. Posted in duhovnost v praksi.

Domov - Vključen.si

Pripravljamo predlog za spremembo zakona, ki bo usklajen z nevladnimi organizacijami. Svetujemo vam na različnih področjih, ki zadevajo NVO. Organizacije s področja socialne izključenosti, postanite naši člani in koristite ugodnosti! Preživite dan v Moji štacuni projektu socialno-podjetniškega start-upa.

LogOut Prvi specializirani center pomoči pri prekomerni rabi interneta

Projekt Moja prva pogodba s smernicami za starše. Prvi mobitel prinese veliko veselja, pa tudi odgovornosti, in sicer tako za otroka kot za starše. Pri vstopu v digitalni svet je treba otroka usmerjati, Moja prva pogodba pa je pri tem obojim v pomoč.

WHAT DOES CPM-DRUSTVO.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of cpm-drustvo.si Mobile Screenshot of cpm-drustvo.si Tablet Screenshot of cpm-drustvo.si

CPM-DRUSTVO.SI HOST

We diagnosed that a single root page on cpm-drustvo.si took one thousand and sixty-five milliseconds to come up. Our crawlers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider cpm-drustvo.si not secure.
91.185.209.101

I discovered that this domain is utilizing the Apache operating system.

www.cpm-drustvo.si

DESCRIPTION

CONTENT

This site states the following, "Dobrodošli na straneh Društva Center za pomoč mladim! Dejavnosti Društva CPM so namenjene mladim, da obogatijo svoje izkušnje, oblikujejo nove možnosti, izboljšajo vpogled v svoje življenje, pletejo nova poznanstva in sanjajo svoje sanje." Our analyzers observed that the web page also stated " Namenjene so tudi otrokom, ki se radi igrajo in družijo, odraslim, ki imajo različna vprašanja, povezana z njihovimi ali drugimi otroki in mladimi ter odraslim, ki se želijo udeležiti izkustvenih treningov." The Website also stated " Te zanima delo z mladimi? Po zi."

MORE WEB SITES

CPM Engineering - Home

Custom Electronic Product and Machine Design and Engineering Services. Custom Test Equipment and Services.

Consolidated Project Management

Our Architectural, Engineering and Management team has combined experience over decades that comprises Construction Management, Programme Management, Cost and Claim Management in addition to all other project support services.

UK Manufacturer of Precast Concrete Drainage Products

A leading UK manufacturer of precast concrete products. The industry choice for drainage products? See why CPM is a market leader in the supply, manufacture and design of concrete drainage products. Got a wall to build? Can our Off Site Solutions team.